Ana SayfaDekoratif Aydınlatma Direkleri › Dekoratif Aydinlatma Direkleri

Dekoratif Aydinlatma Direkleri

Son yıllarda artan çevre düzenleme sistemleri içinde yerini bulan dekoratif aydınlatma direkleri şık görüntüleri ile gözümüze hitap etmektedir. 2,5 ve 3 mt. yüksekliğinde değişik ebatlarda siyah borudan imal edilen bu direkler genellikle Toplu Konut İdaresinin ihale ettiği yaşam merkezlerinin park ve bahçaleri ile, belediyelerimizin ihale ettiği park ve bahçe düzenlemeleri işlerinde kullanılmaktadır.

Siyah 2'', 3'' ve 4'' boruların sık kullanıldığı bu direkler siz müşterilerimizin isteğine bağlı olarak antipas üzeri elektrostatik toz boya ya da elektrostatik toz boya üzeri sıcak daldırma galvaniz uygulanarak üretilebilmektedir. Elektostatik toz boyalarda renk seçeneklerinin fazlalığı istediðiniz herhangi bir rengin bu direklere uygulanmasını sağlamaktadır.

Siyah boru dekoratif aydınlatma direklerinin yanında beton dekoratif aydınlatma direkleri de satışını yaptığımız ürünler arasında bulunmaktadır. Ancak nakliyede yaşanılan sıkıntılar, üretimden kaynaklanan ufak çatlaklar nedeniyle genellikle beton dekoratif park bahçe direkleri tercih edilmemektedir.

Siyah borudan imal edilen dekoratif park ve bahçe direklerinde siparişinizin ardından tarafınıza gönderilen ankraj elemanları sayesinde betonlama ve temel işlemlerinizi gerçekleştirip, beton prizini aldıktan sonra direkler tarafınıza gönderilerek betonlanan temel ankraj elemanlarına montajı tamamlanır.

Satışlarımızda çok özel bir imalat istenmedikçe Q25, Q30 ya da Q40 glop kullanılmaktadır. Tarafınıza verilen fiyatlara genellikle bu gloplar dahil edilir. Prizmatik, Şeffaf, Ellips ya da PVC gloplar tercih sebebidir.